مركز صحي للمهاجرين Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

مركز صحي للمهاجرين Telefon Numarası, مركز صحي للمهاجرين Adresi, مركز صحي للمهاجرين Yol Tarifi, مركز صحي للمهاجرين Randevu Alma, مركز صحي للمهاجرين Bölümleri ve مركز صحي للمهاجرين Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

مركز صحي للمهاجرين Hakkında Bilgiler

مركز صحي للمهاجرين Osmaniye ilinin Osmaniye Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

مركز صحي للمهاجرين Telefon Numarası

مركز صحي للمهاجرين ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

مركز صحي للمهاجرين Doktorları

مركز صحي للمهاجرين Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. مركز صحي للمهاجرين Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp مركز صحي للمهاجرين Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

مركز صحي للمهاجرين İletişim Bilgileri

مركز صحي للمهاجرين mail adresi مركز صحي للمهاجرين Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; مركز صحي للمهاجرين Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Adnan Menderes, 19532. Sk. No:13, 80010 Osmaniye Merkez/Osmaniye

مركز صحي للمهاجرين Bölümleri

مركز صحي للمهاجرين bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp مركز صحي للمهاجرين bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

مركز صحي للمهاجرين Randevu Alma

مركز صحي للمهاجرين ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

مركز صحي للمهاجرين Çalışma Saatleri

Osmaniye Osmaniye Merkez bulunan مركز صحي للمهاجرين hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

مركز صحي للمهاجرين Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

مركز صحي للمهاجرين hastanesi Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. مركز صحي للمهاجرين Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

مركز صحي للمهاجرين Adresi

Adnan Menderes, 19532. Sk. No:13, 80010 Osmaniye Merkez/Osmaniye ‘dır. Hastane Osmaniye ilinin Osmaniye Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

مركز صحي للمهاجرين Yol Tarifi

مركز صحي للمهاجرين ilçesinde bulunmaktadır. مركز صحي للمهاجرين gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden مركز صحي للمهاجرين hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

مركز صحي للمهاجرين Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri مركز صحي للمهاجرين hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak مركز صحي للمهاجرين hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

مركز صحي للمهاجرين Telefon Numarası Nedir?

Adnan Menderes, 19532. Sk. No:13, 80010 Osmaniye Merkez/Osmaniye ‘ numarasından مركز صحي للمهاجرين hastanesine ulaşabilirsiniz.

مركز صحي للمهاجرين Adresi Nedir?

Adnan Menderes, 19532. Sk. No:13, 80010 Osmaniye Merkez/Osmaniye ‘dır.

مركز صحي للمهاجرين Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. مركز صحي للمهاجرين Doktorları Göz atmak için tıklayın.

مركز صحي للمهاجرين Nerededir?

Hastane Osmaniye ilinin Osmaniye Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

مركز صحي للمهاجرين Nasıl Randevu Alınır?

مركز صحي للمهاجرين ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

مركز صحي للمهاجرين Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

مركز صحي للمهاجرين Bölümleri Nelerdir?

مركز صحي للمهاجرين bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

مركز صحي للمهاجرين Çalışma Saatleri Nedir?

مركز صحي للمهاجرين hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

مركز صحي للمهاجرين İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın