02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, 02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Adresi, 02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, 02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma, 02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri ve 02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Balıkesir ilinin Manyas ilçesine ait bir hastanedir.

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. 02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp 02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi mail adresi 02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; 02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Salur, 10490 Manyas/Balıkesir

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp 02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Balıkesir Manyas bulunan 02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. 02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Adresi

Salur, 10490 Manyas/Balıkesir ‘dır. Hastane Balıkesir ilinin Manyas ilçesine ait bir hastanedir.

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. 02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden 02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri 02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak 02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Salur, 10490 Manyas/Balıkesir ‘ numarasından 02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Salur, 10490 Manyas/Balıkesir ‘dır.

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. 02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Balıkesir ilinin Manyas ilçesine ait bir hastanedir.

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

02 No’lu Salur Aile Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın