30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Telefon Numarası, 30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Adresi, 30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Yol Tarifi, 30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Randevu Alma, 30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Bölümleri ve 30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Hakkında Bilgiler

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Batman ilinin Gercüş ilçesine ait bir hastanedir.

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Telefon Numarası

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Doktorları

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. 30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp 30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ İletişim Bilgileri

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ mail adresi 30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; 30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Bağlarbaşı, Hükümet Cd. No:40, 72300 Gercüş/Batman

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Bölümleri

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp 30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Randevu Alma

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Çalışma Saatleri

Batman Gercüş bulunan 30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. 30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Adresi

Bağlarbaşı, Hükümet Cd. No:40, 72300 Gercüş/Batman ‘dır. Hastane Batman ilinin Gercüş ilçesine ait bir hastanedir.

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Yol Tarifi

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ ilçesinde bulunmaktadır. 30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden 30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri 30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak 30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Telefon Numarası Nedir?

Bağlarbaşı, Hükümet Cd. No:40, 72300 Gercüş/Batman ‘ numarasından 30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ hastanesine ulaşabilirsiniz.

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Adresi Nedir?

Bağlarbaşı, Hükümet Cd. No:40, 72300 Gercüş/Batman ‘dır.

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. 30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Doktorları Göz atmak için tıklayın.

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Nerededir?

Hastane Batman ilinin Gercüş ilçesine ait bir hastanedir.

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Nasıl Randevu Alınır?

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Bölümleri Nelerdir?

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ Çalışma Saatleri Nedir?

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

30 Yataklı Gercüş Devlet Hastanesi YENİ İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın