36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, 36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Adresi, 36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, 36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma, 36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri ve 36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Selçuklu/Konya ilinin Horozluhan Osb ilçesine ait bir hastanedir.

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. 36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp 36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi mail adresi 36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; 36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Ulubatlıhasan, Mesnevi Cd No:15, 42050 Horozluhan Osb/Karatay/Konya

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp 36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Selçuklu/Konya Horozluhan Osb bulunan 36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,7 ” Puan almıştır. 36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Adresi

Ulubatlıhasan, Mesnevi Cd No:15, 42050 Horozluhan Osb/Karatay/Konya ‘dır. Hastane Selçuklu/Konya ilinin Horozluhan Osb ilçesine ait bir hastanedir.

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. 36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden 36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri 36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak 36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Ulubatlıhasan, Mesnevi Cd No:15, 42050 Horozluhan Osb/Karatay/Konya ‘ numarasından 36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Ulubatlıhasan, Mesnevi Cd No:15, 42050 Horozluhan Osb/Karatay/Konya ‘dır.

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. 36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Selçuklu/Konya ilinin Horozluhan Osb ilçesine ait bir hastanedir.

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

36 Nolu Aile Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,7 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın