40 Millet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

40 Millet Hastanesi Telefon Numarası, 40 Millet Hastanesi Adresi, 40 Millet Hastanesi Yol Tarifi, 40 Millet Hastanesi Randevu Alma, 40 Millet Hastanesi Bölümleri ve 40 Millet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

40 Millet Hastanesi Hakkında Bilgiler

40 Millet Hastanesi Tekirdağ ilinin Süleymanpaşa ilçesine ait bir hastanedir.

40 Millet Hastanesi Telefon Numarası

40 Millet Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

40 Millet Hastanesi Doktorları

40 Millet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. 40 Millet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp 40 Millet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

40 Millet Hastanesi İletişim Bilgileri

40 Millet Hastanesi mail adresi 40 Millet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; 40 Millet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; 100. Yıl, Uğur Mumcu Cd. NO:6, 59100 Süleymanpaşa/Tekirdağ

40 Millet Hastanesi Bölümleri

40 Millet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp 40 Millet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

40 Millet Hastanesi Randevu Alma

40 Millet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

40 Millet Hastanesi Çalışma Saatleri

Tekirdağ Süleymanpaşa bulunan 40 Millet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

40 Millet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

40 Millet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. 40 Millet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

40 Millet Hastanesi Adresi

100. Yıl, Uğur Mumcu Cd. NO:6, 59100 Süleymanpaşa/Tekirdağ ‘dır. Hastane Tekirdağ ilinin Süleymanpaşa ilçesine ait bir hastanedir.

40 Millet Hastanesi Yol Tarifi

40 Millet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. 40 Millet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden 40 Millet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

40 Millet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri 40 Millet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak 40 Millet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

40 Millet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

100. Yıl, Uğur Mumcu Cd. NO:6, 59100 Süleymanpaşa/Tekirdağ ‘ numarasından 40 Millet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

40 Millet Hastanesi Adresi Nedir?

100. Yıl, Uğur Mumcu Cd. NO:6, 59100 Süleymanpaşa/Tekirdağ ‘dır.

40 Millet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. 40 Millet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

40 Millet Hastanesi Nerededir?

Hastane Tekirdağ ilinin Süleymanpaşa ilçesine ait bir hastanedir.

40 Millet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

40 Millet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

40 Millet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

40 Millet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

40 Millet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

40 Millet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

40 Millet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

40 Millet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın