75 Yataklı Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

75 Yataklı Devlet Hastanesi Telefon Numarası, 75 Yataklı Devlet Hastanesi Adresi, 75 Yataklı Devlet Hastanesi Yol Tarifi, 75 Yataklı Devlet Hastanesi Randevu Alma, 75 Yataklı Devlet Hastanesi Bölümleri ve 75 Yataklı Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

75 Yataklı Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

75 Yataklı Devlet Hastanesi ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

75 Yataklı Devlet Hastanesi Telefon Numarası

75 Yataklı Devlet Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

75 Yataklı Devlet Hastanesi Doktorları

75 Yataklı Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. 75 Yataklı Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp 75 Yataklı Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

75 Yataklı Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

75 Yataklı Devlet Hastanesi mail adresi 75 Yataklı Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; 75 Yataklı Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Barabanlı, 33600 Mut/Mersin

75 Yataklı Devlet Hastanesi Bölümleri

75 Yataklı Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp 75 Yataklı Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

75 Yataklı Devlet Hastanesi Randevu Alma

75 Yataklı Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

75 Yataklı Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

bulunan 75 Yataklı Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

75 Yataklı Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

75 Yataklı Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır. 75 Yataklı Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

75 Yataklı Devlet Hastanesi Adresi

Barabanlı, 33600 Mut/Mersin ‘dır. Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

75 Yataklı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

75 Yataklı Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. 75 Yataklı Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden 75 Yataklı Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

75 Yataklı Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri 75 Yataklı Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak 75 Yataklı Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

75 Yataklı Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Barabanlı, 33600 Mut/Mersin ‘ numarasından 75 Yataklı Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

75 Yataklı Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Barabanlı, 33600 Mut/Mersin ‘dır.

75 Yataklı Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. 75 Yataklı Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

75 Yataklı Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

75 Yataklı Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

75 Yataklı Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

75 Yataklı Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

75 Yataklı Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

75 Yataklı Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

75 Yataklı Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

75 Yataklı Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

75 Yataklı Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın