Ada Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Ada Hastanesi Telefon Numarası, Ada Hastanesi Adresi, Ada Hastanesi Yol Tarifi, Ada Hastanesi Randevu Alma, Ada Hastanesi Bölümleri ve Ada Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ada Hastanesi Hakkında Bilgiler

Ada Hastanesi Giresun ilinin Giresun Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Ada Hastanesi Telefon Numarası

Ada Hastanesi ilgili hastane 444 2 232 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ada Hastanesi Doktorları

Ada Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ada Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 444 2 232 numarasını arayıp Ada Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ada Hastanesi İletişim Bilgileri

Ada Hastanesi mail adresi Ada Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 444 2 232 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 444 2 232 Mail Adresi; Ada Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Merkez, Gazi Mustafa Kemal Bulv. No:248, 28100 Giresun Merkez/Giresun

Ada Hastanesi Bölümleri

Ada Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 444 2 232 numarasını arayıp Ada Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Ada Hastanesi Randevu Alma

Ada Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 444 2 232 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Ada Hastanesi Çalışma Saatleri

Giresun Giresun Merkez bulunan Ada Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 444 2 232 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ada Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Ada Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 164 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır. Ada Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Ada Hastanesi Adresi

Merkez, Gazi Mustafa Kemal Bulv. No:248, 28100 Giresun Merkez/Giresun ‘dır. Hastane Giresun ilinin Giresun Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Ada Hastanesi Yol Tarifi

Ada Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Ada Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Ada Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Ada Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Ada Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Ada Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ada Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Merkez, Gazi Mustafa Kemal Bulv. No:248, 28100 Giresun Merkez/Giresun ‘ numarasından Ada Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Ada Hastanesi Adresi Nedir?

Merkez, Gazi Mustafa Kemal Bulv. No:248, 28100 Giresun Merkez/Giresun ‘dır.

Ada Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ada Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Ada Hastanesi Nerededir?

Hastane Giresun ilinin Giresun Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Ada Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Ada Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 444 2 232 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Ada Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Ada Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Ada Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 444 2 232 numarasını arayabilirsiniz.

Ada Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Ada Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Ada Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 164 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın