Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Telefon Numarası, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Adresi, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Yol Tarifi, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Hakkında Bilgiler

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Antalya ilinin Konyaaltı ilçesine ait bir hastanedir.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Telefon Numarası

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi ilgili hastane (0242) 249 60 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Doktorları

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0242) 249 60 00 numarasını arayıp Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi mail adresi Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0242) 249 60 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0242) 249 60 00 Mail Adresi; Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Pınarbaşı, Akdeniz Üniversitesi, 07070 Konyaaltı/Antalya

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Bölümleri

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0242) 249 60 00 numarasını arayıp Akdeniz Üniversitesi Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0242) 249 60 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Çalışma Saatleri

Antalya Konyaaltı bulunan Akdeniz Üniversitesi Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0242) 249 60 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 326 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,4 ” Puan almıştır. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Adresi

Pınarbaşı, Akdeniz Üniversitesi, 07070 Konyaaltı/Antalya ‘dır. Hastane Antalya ilinin Konyaaltı ilçesine ait bir hastanedir.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Yol Tarifi

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Akdeniz Üniversitesi Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Akdeniz Üniversitesi Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Akdeniz Üniversitesi Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Pınarbaşı, Akdeniz Üniversitesi, 07070 Konyaaltı/Antalya ‘ numarasından Akdeniz Üniversitesi Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Adresi Nedir?

Pınarbaşı, Akdeniz Üniversitesi, 07070 Konyaaltı/Antalya ‘dır.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Nerededir?

Hastane Antalya ilinin Konyaaltı ilçesine ait bir hastanedir.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0242) 249 60 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0242) 249 60 00 numarasını arayabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 326 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın