ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Telefon Numarası, ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Adresi, ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Yol Tarifi, ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Randevu Alma, ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Bölümleri ve ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Hakkında Bilgiler

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Bursa ilinin Osmangazi ilçesine ait bir hastanedir.

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Telefon Numarası

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ ilgili hastane (0224) 223 82 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Doktorları

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0224) 223 82 00 numarasını arayıp ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ İletişim Bilgileri

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ mail adresi ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0224) 223 82 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0224) 223 82 00 Mail Adresi; ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Prof. Dr. Orhan KARMIŞ Caddesi No:3, Osmangazi/Bursa

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Bölümleri

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0224) 223 82 00 numarasını arayıp ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Randevu Alma

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0224) 223 82 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Çalışma Saatleri

Bursa Osmangazi bulunan ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0224) 223 82 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ hastanesi Google Maps üzerinden ” 10 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,8 ” Puan almıştır. ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Adresi

Prof. Dr. Orhan KARMIŞ Caddesi No:3, Osmangazi/Bursa ‘dır. Hastane Bursa ilinin Osmangazi ilçesine ait bir hastanedir.

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Yol Tarifi

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ ilçesinde bulunmaktadır. ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Telefon Numarası Nedir?

Prof. Dr. Orhan KARMIŞ Caddesi No:3, Osmangazi/Bursa ‘ numarasından ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ hastanesine ulaşabilirsiniz.

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Adresi Nedir?

Prof. Dr. Orhan KARMIŞ Caddesi No:3, Osmangazi/Bursa ‘dır.

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Doktorları Göz atmak için tıklayın.

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Nerededir?

Hastane Bursa ilinin Osmangazi ilçesine ait bir hastanedir.

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Nasıl Randevu Alınır?

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0224) 223 82 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Bölümleri Nelerdir?

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0224) 223 82 00 numarasını arayabilirsiniz.

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ Çalışma Saatleri Nedir?

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

ALİ OSMAN SÖNMEZ DEVLET HASTANESİ İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 10 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,8 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın