Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası, Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adresi, Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma, Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında Bilgiler

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ankara ilinin Altındağ ilçesine ait bir hastanedir.

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi mail adresi Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Hacettepe, Talatpaşa Blv No: 82, 06230 Altındağ/Ankara

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bölümleri

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Çalışma Saatleri

Ankara Altındağ bulunan Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 7 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,7 ” Puan almıştır. Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adresi

Hacettepe, Talatpaşa Blv No: 82, 06230 Altındağ/Ankara ‘dır. Hastane Ankara ilinin Altındağ ilçesine ait bir hastanedir.

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Hacettepe, Talatpaşa Blv No: 82, 06230 Altındağ/Ankara ‘ numarasından Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adresi Nedir?

Hacettepe, Talatpaşa Blv No: 82, 06230 Altındağ/Ankara ‘dır.

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerededir?

Hastane Ankara ilinin Altındağ ilçesine ait bir hastanedir.

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 7 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,7 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın