Ankara Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Ankara Hastanesi Telefon Numarası, Ankara Hastanesi Adresi, Ankara Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Hastanesi Randevu Alma, Ankara Hastanesi Bölümleri ve Ankara Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara Hastanesi Hakkında Bilgiler

Ankara Hastanesi Ankara ilinin Altındağ ilçesine ait bir hastanedir.

Ankara Hastanesi Telefon Numarası

Ankara Hastanesi ilgili hastane (0312) 595 30 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara Hastanesi Doktorları

Ankara Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ankara Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0312) 595 30 00 numarasını arayıp Ankara Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara Hastanesi İletişim Bilgileri

Ankara Hastanesi mail adresi Ankara Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0312) 595 30 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0312) 595 30 00 Mail Adresi; Ankara Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Sakarya, 89, Ulucanlar Cd., 06230 Altındağ/Ankara

Ankara Hastanesi Bölümleri

Ankara Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 595 30 00 numarasını arayıp Ankara Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Ankara Hastanesi Randevu Alma

Ankara Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 595 30 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Ankara Hastanesi Çalışma Saatleri

Ankara Altındağ bulunan Ankara Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0312) 595 30 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ankara Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Ankara Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 61 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır. Ankara Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Ankara Hastanesi Adresi

Sakarya, 89, Ulucanlar Cd., 06230 Altındağ/Ankara ‘dır. Hastane Ankara ilinin Altındağ ilçesine ait bir hastanedir.

Ankara Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Ankara Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Ankara Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Ankara Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Ankara Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Sakarya, 89, Ulucanlar Cd., 06230 Altındağ/Ankara ‘ numarasından Ankara Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Ankara Hastanesi Adresi Nedir?

Sakarya, 89, Ulucanlar Cd., 06230 Altındağ/Ankara ‘dır.

Ankara Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ankara Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Ankara Hastanesi Nerededir?

Hastane Ankara ilinin Altındağ ilçesine ait bir hastanedir.

Ankara Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Ankara Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 595 30 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Ankara Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Ankara Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Ankara Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 595 30 00 numarasını arayabilirsiniz.

Ankara Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Ankara Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Ankara Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 61 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın