Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Adresi, Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Aralık/Iğdır ilinin Hasanhan ilçesine ait bir hastanedir.

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastane 0534 269 05 27 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 0534 269 05 27 numarasını arayıp Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi mail adresi Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 0534 269 05 27 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 0534 269 05 27 Mail Adresi; Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Hasanhan Köyü Yolu, 76502 Hasanhan/Aralık/Iğdır

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 0534 269 05 27 numarasını arayıp Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 0534 269 05 27 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Aralık/Iğdır Hasanhan bulunan Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 0534 269 05 27 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Adresi

Hasanhan Köyü Yolu, 76502 Hasanhan/Aralık/Iğdır ‘dır. Hastane Aralık/Iğdır ilinin Hasanhan ilçesine ait bir hastanedir.

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Hasanhan Köyü Yolu, 76502 Hasanhan/Aralık/Iğdır ‘ numarasından Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Hasanhan Köyü Yolu, 76502 Hasanhan/Aralık/Iğdır ‘dır.

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Aralık/Iğdır ilinin Hasanhan ilçesine ait bir hastanedir.

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 0534 269 05 27 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 0534 269 05 27 numarasını arayabilirsiniz.

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Aralık Hasanhan Aile Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın