Ardahan Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Ardahan Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Ardahan Devlet Hastanesi Adresi, Ardahan Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Ardahan Devlet Hastanesi Randevu Alma, Ardahan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Ardahan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ardahan Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Ardahan Devlet Hastanesi Ardahan ilinin Ardahan Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Ardahan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Ardahan Devlet Hastanesi ilgili hastane (0478) 211 28 21 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ardahan Devlet Hastanesi Doktorları

Ardahan Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ardahan Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0478) 211 28 21 numarasını arayıp Ardahan Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ardahan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Ardahan Devlet Hastanesi mail adresi Ardahan Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0478) 211 28 21 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0478) 211 28 21 Mail Adresi; Ardahan Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; İnönü mah., Sugöze, 75000 Ardahan Merkez/Ardahan

Ardahan Devlet Hastanesi Bölümleri

Ardahan Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0478) 211 28 21 numarasını arayıp Ardahan Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Ardahan Devlet Hastanesi Randevu Alma

Ardahan Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0478) 211 28 21 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Ardahan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Ardahan Ardahan Merkez bulunan Ardahan Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0478) 211 28 21 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ardahan Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Ardahan Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 55 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır. Ardahan Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Ardahan Devlet Hastanesi Adresi

İnönü mah., Sugöze, 75000 Ardahan Merkez/Ardahan ‘dır. Hastane Ardahan ilinin Ardahan Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Ardahan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Ardahan Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Ardahan Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Ardahan Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Ardahan Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Ardahan Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Ardahan Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ardahan Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

İnönü mah., Sugöze, 75000 Ardahan Merkez/Ardahan ‘ numarasından Ardahan Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Ardahan Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

İnönü mah., Sugöze, 75000 Ardahan Merkez/Ardahan ‘dır.

Ardahan Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ardahan Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Ardahan Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Ardahan ilinin Ardahan Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Ardahan Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Ardahan Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0478) 211 28 21 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Ardahan Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Ardahan Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Ardahan Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0478) 211 28 21 numarasını arayabilirsiniz.

Ardahan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Ardahan Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Ardahan Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 55 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın