Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Adresi, Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Ardahan ilinin Hanak ilçesine ait bir hastanedir.

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastane (0478) 611 20 21 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0478) 611 20 21 numarasını arayıp Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi mail adresi Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0478) 611 20 21 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0478) 611 20 21 Mail Adresi; Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Selam Verdi, Dere Sk. Pk:75900, 75900 Hanak/Ardahan

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0478) 611 20 21 numarasını arayıp Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0478) 611 20 21 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Ardahan Hanak bulunan Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0478) 611 20 21 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Adresi

Selam Verdi, Dere Sk. Pk:75900, 75900 Hanak/Ardahan ‘dır. Hastane Ardahan ilinin Hanak ilçesine ait bir hastanedir.

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Selam Verdi, Dere Sk. Pk:75900, 75900 Hanak/Ardahan ‘ numarasından Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Selam Verdi, Dere Sk. Pk:75900, 75900 Hanak/Ardahan ‘dır.

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Ardahan ilinin Hanak ilçesine ait bir hastanedir.

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0478) 611 20 21 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0478) 611 20 21 numarasını arayabilirsiniz.

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Ardahan Hanak Toplum Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın