Atakent Aile Sağlığı Merkez Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Atakent Aile Sağlığı Merkez Telefon Numarası, Atakent Aile Sağlığı Merkez Adresi, Atakent Aile Sağlığı Merkez Yol Tarifi, Atakent Aile Sağlığı Merkez Randevu Alma, Atakent Aile Sağlığı Merkez Bölümleri ve Atakent Aile Sağlığı Merkez Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Atakent Aile Sağlığı Merkez Hakkında Bilgiler

Atakent Aile Sağlığı Merkez ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Atakent Aile Sağlığı Merkez Telefon Numarası

Atakent Aile Sağlığı Merkez ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Atakent Aile Sağlığı Merkez Doktorları

Atakent Aile Sağlığı Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Atakent Aile Sağlığı Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Atakent Aile Sağlığı Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Atakent Aile Sağlığı Merkez İletişim Bilgileri

Atakent Aile Sağlığı Merkez mail adresi Atakent Aile Sağlığı Merkez Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Atakent Aile Sağlığı Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Atakent, 33920 Silifke/Mersin

Atakent Aile Sağlığı Merkez Bölümleri

Atakent Aile Sağlığı Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Atakent Aile Sağlığı Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Atakent Aile Sağlığı Merkez Randevu Alma

Atakent Aile Sağlığı Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Atakent Aile Sağlığı Merkez Çalışma Saatleri

bulunan Atakent Aile Sağlığı Merkez hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Atakent Aile Sağlığı Merkez Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Atakent Aile Sağlığı Merkez hastanesi Google Maps üzerinden ” 12 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,8 ” Puan almıştır. Atakent Aile Sağlığı Merkez Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Atakent Aile Sağlığı Merkez Adresi

Atakent, 33920 Silifke/Mersin ‘dır. Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Atakent Aile Sağlığı Merkez Yol Tarifi

Atakent Aile Sağlığı Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Atakent Aile Sağlığı Merkez gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Atakent Aile Sağlığı Merkez hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Atakent Aile Sağlığı Merkez Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Atakent Aile Sağlığı Merkez hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Atakent Aile Sağlığı Merkez hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Atakent Aile Sağlığı Merkez Telefon Numarası Nedir?

Atakent, 33920 Silifke/Mersin ‘ numarasından Atakent Aile Sağlığı Merkez hastanesine ulaşabilirsiniz.

Atakent Aile Sağlığı Merkez Adresi Nedir?

Atakent, 33920 Silifke/Mersin ‘dır.

Atakent Aile Sağlığı Merkez Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Atakent Aile Sağlığı Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Atakent Aile Sağlığı Merkez Nerededir?

Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Atakent Aile Sağlığı Merkez Nasıl Randevu Alınır?

Atakent Aile Sağlığı Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Atakent Aile Sağlığı Merkez Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Atakent Aile Sağlığı Merkez Bölümleri Nelerdir?

Atakent Aile Sağlığı Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Atakent Aile Sağlığı Merkez Çalışma Saatleri Nedir?

Atakent Aile Sağlığı Merkez hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Atakent Aile Sağlığı Merkez İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 12 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,8 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın