ATASAM TIP MERKEZİ Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

ATASAM TIP MERKEZİ Telefon Numarası, ATASAM TIP MERKEZİ Adresi, ATASAM TIP MERKEZİ Yol Tarifi, ATASAM TIP MERKEZİ Randevu Alma, ATASAM TIP MERKEZİ Bölümleri ve ATASAM TIP MERKEZİ Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

ATASAM TIP MERKEZİ Hakkında Bilgiler

ATASAM TIP MERKEZİ Samsun ilinin Atakum ilçesine ait bir hastanedir.

ATASAM TIP MERKEZİ Telefon Numarası

ATASAM TIP MERKEZİ ilgili hastane (0362) 432 40 42 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ATASAM TIP MERKEZİ Doktorları

ATASAM TIP MERKEZİ Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. ATASAM TIP MERKEZİ Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0362) 432 40 42 numarasını arayıp ATASAM TIP MERKEZİ Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ATASAM TIP MERKEZİ İletişim Bilgileri

ATASAM TIP MERKEZİ mail adresi ATASAM TIP MERKEZİ Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0362) 432 40 42 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0362) 432 40 42 Mail Adresi; ATASAM TIP MERKEZİ Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yenimahalle, Atakent Blv. No:86, 55270 Atakum/Samsun

ATASAM TIP MERKEZİ Bölümleri

ATASAM TIP MERKEZİ bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0362) 432 40 42 numarasını arayıp ATASAM TIP MERKEZİ bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

ATASAM TIP MERKEZİ Randevu Alma

ATASAM TIP MERKEZİ ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0362) 432 40 42 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

ATASAM TIP MERKEZİ Çalışma Saatleri

Samsun Atakum bulunan ATASAM TIP MERKEZİ hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0362) 432 40 42 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

ATASAM TIP MERKEZİ Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

ATASAM TIP MERKEZİ hastanesi Google Maps üzerinden ” 79 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,8 ” Puan almıştır. ATASAM TIP MERKEZİ Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

ATASAM TIP MERKEZİ Adresi

Yenimahalle, Atakent Blv. No:86, 55270 Atakum/Samsun ‘dır. Hastane Samsun ilinin Atakum ilçesine ait bir hastanedir.

ATASAM TIP MERKEZİ Yol Tarifi

ATASAM TIP MERKEZİ ilçesinde bulunmaktadır. ATASAM TIP MERKEZİ gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden ATASAM TIP MERKEZİ hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

ATASAM TIP MERKEZİ Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri ATASAM TIP MERKEZİ hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak ATASAM TIP MERKEZİ hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ATASAM TIP MERKEZİ Telefon Numarası Nedir?

Yenimahalle, Atakent Blv. No:86, 55270 Atakum/Samsun ‘ numarasından ATASAM TIP MERKEZİ hastanesine ulaşabilirsiniz.

ATASAM TIP MERKEZİ Adresi Nedir?

Yenimahalle, Atakent Blv. No:86, 55270 Atakum/Samsun ‘dır.

ATASAM TIP MERKEZİ Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. ATASAM TIP MERKEZİ Doktorları Göz atmak için tıklayın.

ATASAM TIP MERKEZİ Nerededir?

Hastane Samsun ilinin Atakum ilçesine ait bir hastanedir.

ATASAM TIP MERKEZİ Nasıl Randevu Alınır?

ATASAM TIP MERKEZİ ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0362) 432 40 42 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

ATASAM TIP MERKEZİ Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

ATASAM TIP MERKEZİ Bölümleri Nelerdir?

ATASAM TIP MERKEZİ bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0362) 432 40 42 numarasını arayabilirsiniz.

ATASAM TIP MERKEZİ Çalışma Saatleri Nedir?

ATASAM TIP MERKEZİ hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

ATASAM TIP MERKEZİ İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 79 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,8 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın