ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Telefon Numarası, ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Adresi, ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Yol Tarifi, ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Randevu Alma, ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Bölümleri ve ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
İçerik göster

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Hakkında Bilgiler

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Ankara ilinin Keçiören ilçesine ait bir hastanedir.

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Telefon Numarası

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ilgili hastane (0312) 567 70 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Doktorları

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0312) 567 70 00 numarasını arayıp ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İletişim Bilgileri

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ mail adresi ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0312) 567 70 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0312) 567 70 00 Mail Adresi; ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Kuşcağız, Sanatoryum Cd., 06290 Keçiören/Ankara

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Bölümleri

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 567 70 00 numarasını arayıp ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Randevu Alma

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 567 70 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Çalışma Saatleri

Ankara Keçiören bulunan ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0312) 567 70 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ hastanesi Google Maps üzerinden ” 19 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,5 ” Puan almıştır. ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Adresi

Kuşcağız, Sanatoryum Cd., 06290 Keçiören/Ankara ‘dır. Hastane Ankara ilinin Keçiören ilçesine ait bir hastanedir.

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Yol Tarifi

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ilçesinde bulunmaktadır. ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Telefon Numarası Nedir?

Kuşcağız, Sanatoryum Cd., 06290 Keçiören/Ankara ‘ numarasından ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ hastanesine ulaşabilirsiniz.

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Adresi Nedir?

Kuşcağız, Sanatoryum Cd., 06290 Keçiören/Ankara ‘dır.

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Doktorları Göz atmak için tıklayın.

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Nerededir?

Hastane Ankara ilinin Keçiören ilçesine ait bir hastanedir.

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Nasıl Randevu Alınır?

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 567 70 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Bölümleri Nelerdir?

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 567 70 00 numarasını arayabilirsiniz.

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Çalışma Saatleri Nedir?

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

ATATÜRK SANATORYUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 19 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın