Atlas Tıp Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Atlas Tıp Merkezi Telefon Numarası, Atlas Tıp Merkezi Adresi, Atlas Tıp Merkezi Yol Tarifi, Atlas Tıp Merkezi Randevu Alma, Atlas Tıp Merkezi Bölümleri ve Atlas Tıp Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Atlas Tıp Merkezi Hakkında Bilgiler

Atlas Tıp Merkezi Çanakkale ilinin Çanakkale Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Atlas Tıp Merkezi Telefon Numarası

Atlas Tıp Merkezi ilgili hastane (0286) 213 44 55 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Atlas Tıp Merkezi Doktorları

Atlas Tıp Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Atlas Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0286) 213 44 55 numarasını arayıp Atlas Tıp Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Atlas Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Atlas Tıp Merkezi mail adresi Atlas Tıp Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0286) 213 44 55 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0286) 213 44 55 Mail Adresi; Atlas Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; İsmetpaşa, Eski Havra Sk. No:23, 17000 Çanakkale Merkez/Çanakkale

Atlas Tıp Merkezi Bölümleri

Atlas Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0286) 213 44 55 numarasını arayıp Atlas Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Atlas Tıp Merkezi Randevu Alma

Atlas Tıp Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0286) 213 44 55 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Atlas Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Çanakkale Çanakkale Merkez bulunan Atlas Tıp Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0286) 213 44 55 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Atlas Tıp Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Atlas Tıp Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 75 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır. Atlas Tıp Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Atlas Tıp Merkezi Adresi

İsmetpaşa, Eski Havra Sk. No:23, 17000 Çanakkale Merkez/Çanakkale ‘dır. Hastane Çanakkale ilinin Çanakkale Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Atlas Tıp Merkezi Yol Tarifi

Atlas Tıp Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Atlas Tıp Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Atlas Tıp Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Atlas Tıp Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Atlas Tıp Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Atlas Tıp Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Atlas Tıp Merkezi Telefon Numarası Nedir?

İsmetpaşa, Eski Havra Sk. No:23, 17000 Çanakkale Merkez/Çanakkale ‘ numarasından Atlas Tıp Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Atlas Tıp Merkezi Adresi Nedir?

İsmetpaşa, Eski Havra Sk. No:23, 17000 Çanakkale Merkez/Çanakkale ‘dır.

Atlas Tıp Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Atlas Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Atlas Tıp Merkezi Nerededir?

Hastane Çanakkale ilinin Çanakkale Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Atlas Tıp Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Atlas Tıp Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0286) 213 44 55 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Atlas Tıp Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Atlas Tıp Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Atlas Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0286) 213 44 55 numarasını arayabilirsiniz.

Atlas Tıp Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Atlas Tıp Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Atlas Tıp Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 75 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın