Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Telefon Numarası, Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Adresi, Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Yol Tarifi, Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Randevu Alma, Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Hakkında Bilgiler

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Samsun ilinin Bafra ilçesine ait bir hastanedir.

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Doktorları

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi mail adresi Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Fevzi Çakmak, Kafkas Sk., 55400 Bafra/Samsun

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Bölümleri

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Randevu Alma

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Samsun Bafra bulunan Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Adresi

Fevzi Çakmak, Kafkas Sk., 55400 Bafra/Samsun ‘dır. Hastane Samsun ilinin Bafra ilçesine ait bir hastanedir.

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Fevzi Çakmak, Kafkas Sk., 55400 Bafra/Samsun ‘ numarasından Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Adresi Nedir?

Fevzi Çakmak, Kafkas Sk., 55400 Bafra/Samsun ‘dır.

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Nerededir?

Hastane Samsun ilinin Bafra ilçesine ait bir hastanedir.

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Bafra Özel Diaverum Diyaliz Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın