Başakşehir Tıp Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Başakşehir Tıp Merkezi Telefon Numarası, Başakşehir Tıp Merkezi Adresi, Başakşehir Tıp Merkezi Yol Tarifi, Başakşehir Tıp Merkezi Randevu Alma, Başakşehir Tıp Merkezi Bölümleri ve Başakşehir Tıp Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başakşehir Tıp Merkezi Hakkında Bilgiler

Başakşehir Tıp Merkezi İstanbul ilinin Başakşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Başakşehir Tıp Merkezi Telefon Numarası

Başakşehir Tıp Merkezi ilgili hastane (0212) 485 57 80 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başakşehir Tıp Merkezi Doktorları

Başakşehir Tıp Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Başakşehir Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0212) 485 57 80 numarasını arayıp Başakşehir Tıp Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başakşehir Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Başakşehir Tıp Merkezi mail adresi Başakşehir Tıp Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0212) 485 57 80 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0212) 485 57 80 Mail Adresi; Başakşehir Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Başakşehir, Hürriyet Bulvarı, Emiroğlu Sok No:1, 34480 Başakşehir/İstanbul

Başakşehir Tıp Merkezi Bölümleri

Başakşehir Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0212) 485 57 80 numarasını arayıp Başakşehir Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Başakşehir Tıp Merkezi Randevu Alma

Başakşehir Tıp Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0212) 485 57 80 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Başakşehir Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

İstanbul Başakşehir bulunan Başakşehir Tıp Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0212) 485 57 80 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Başakşehir Tıp Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Başakşehir Tıp Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 596 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,7 ” Puan almıştır. Başakşehir Tıp Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Başakşehir Tıp Merkezi Adresi

Başakşehir, Hürriyet Bulvarı, Emiroğlu Sok No:1, 34480 Başakşehir/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Başakşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Başakşehir Tıp Merkezi Yol Tarifi

Başakşehir Tıp Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Başakşehir Tıp Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Başakşehir Tıp Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Başakşehir Tıp Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Başakşehir Tıp Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Başakşehir Tıp Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başakşehir Tıp Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Başakşehir, Hürriyet Bulvarı, Emiroğlu Sok No:1, 34480 Başakşehir/İstanbul ‘ numarasından Başakşehir Tıp Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Başakşehir Tıp Merkezi Adresi Nedir?

Başakşehir, Hürriyet Bulvarı, Emiroğlu Sok No:1, 34480 Başakşehir/İstanbul ‘dır.

Başakşehir Tıp Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Başakşehir Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Başakşehir Tıp Merkezi Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Başakşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Başakşehir Tıp Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Başakşehir Tıp Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0212) 485 57 80 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Başakşehir Tıp Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Başakşehir Tıp Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Başakşehir Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0212) 485 57 80 numarasını arayabilirsiniz.

Başakşehir Tıp Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Başakşehir Tıp Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Başakşehir Tıp Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 596 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,7 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın