Başkent Hastanesi Ek Bina Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Başkent Hastanesi Ek Bina Telefon Numarası, Başkent Hastanesi Ek Bina Adresi, Başkent Hastanesi Ek Bina Yol Tarifi, Başkent Hastanesi Ek Bina Randevu Alma, Başkent Hastanesi Ek Bina Bölümleri ve Başkent Hastanesi Ek Bina Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başkent Hastanesi Ek Bina Hakkında Bilgiler

Başkent Hastanesi Ek Bina Ankara ilinin Çankaya ilçesine ait bir hastanedir.

Başkent Hastanesi Ek Bina Telefon Numarası

Başkent Hastanesi Ek Bina ilgili hastane (0312) 212 82 82 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başkent Hastanesi Ek Bina Doktorları

Başkent Hastanesi Ek Bina Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Başkent Hastanesi Ek Bina Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0312) 212 82 82 numarasını arayıp Başkent Hastanesi Ek Bina Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başkent Hastanesi Ek Bina İletişim Bilgileri

Başkent Hastanesi Ek Bina mail adresi Başkent Hastanesi Ek Bina Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0312) 212 82 82 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0312) 212 82 82 Mail Adresi; Başkent Hastanesi Ek Bina Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Bahçelievler, 53. Sk. No:48, 06490 Çankaya/Ankara

Başkent Hastanesi Ek Bina Bölümleri

Başkent Hastanesi Ek Bina bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 212 82 82 numarasını arayıp Başkent Hastanesi Ek Bina bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Başkent Hastanesi Ek Bina Randevu Alma

Başkent Hastanesi Ek Bina ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 212 82 82 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Başkent Hastanesi Ek Bina Çalışma Saatleri

Ankara Çankaya bulunan Başkent Hastanesi Ek Bina hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0312) 212 82 82 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Başkent Hastanesi Ek Bina Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Başkent Hastanesi Ek Bina hastanesi Google Maps üzerinden ” 115 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,9 ” Puan almıştır. Başkent Hastanesi Ek Bina Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Başkent Hastanesi Ek Bina Adresi

Bahçelievler, 53. Sk. No:48, 06490 Çankaya/Ankara ‘dır. Hastane Ankara ilinin Çankaya ilçesine ait bir hastanedir.

Başkent Hastanesi Ek Bina Yol Tarifi

Başkent Hastanesi Ek Bina ilçesinde bulunmaktadır. Başkent Hastanesi Ek Bina gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Başkent Hastanesi Ek Bina hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Başkent Hastanesi Ek Bina Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Başkent Hastanesi Ek Bina hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Başkent Hastanesi Ek Bina hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başkent Hastanesi Ek Bina Telefon Numarası Nedir?

Bahçelievler, 53. Sk. No:48, 06490 Çankaya/Ankara ‘ numarasından Başkent Hastanesi Ek Bina hastanesine ulaşabilirsiniz.

Başkent Hastanesi Ek Bina Adresi Nedir?

Bahçelievler, 53. Sk. No:48, 06490 Çankaya/Ankara ‘dır.

Başkent Hastanesi Ek Bina Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Başkent Hastanesi Ek Bina Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Başkent Hastanesi Ek Bina Nerededir?

Hastane Ankara ilinin Çankaya ilçesine ait bir hastanedir.

Başkent Hastanesi Ek Bina Nasıl Randevu Alınır?

Başkent Hastanesi Ek Bina ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 212 82 82 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Başkent Hastanesi Ek Bina Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Başkent Hastanesi Ek Bina Bölümleri Nelerdir?

Başkent Hastanesi Ek Bina bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 212 82 82 numarasını arayabilirsiniz.

Başkent Hastanesi Ek Bina Çalışma Saatleri Nedir?

Başkent Hastanesi Ek Bina hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Başkent Hastanesi Ek Bina İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 115 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,9 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın