Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Telefon Numarası, Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Adresi, Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Yol Tarifi, Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Randevu Alma, Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Bölümleri ve Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
İçerik göster

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Hakkında Bilgiler

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Adana ilinin Yüreğir ilçesine ait bir hastanedir.

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Telefon Numarası

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi ilgili hastane (0322) 327 27 27 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Doktorları

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0322) 327 27 27 numarasını arayıp Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi İletişim Bilgileri

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi mail adresi Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0322) 327 27 27 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0322) 327 27 27 Mail Adresi; Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Dadaloğlu, 2591. Sk. 4/A, 01250 Yüreğir/Adana

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Bölümleri

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0322) 327 27 27 numarasını arayıp Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Randevu Alma

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0322) 327 27 27 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Çalışma Saatleri

Adana Yüreğir bulunan Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0322) 327 27 27 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 240 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,3 ” Puan almıştır. Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Adresi

Dadaloğlu, 2591. Sk. 4/A, 01250 Yüreğir/Adana ‘dır. Hastane Adana ilinin Yüreğir ilçesine ait bir hastanedir.

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Yol Tarifi

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Dadaloğlu, 2591. Sk. 4/A, 01250 Yüreğir/Adana ‘ numarasından Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Adresi Nedir?

Dadaloğlu, 2591. Sk. 4/A, 01250 Yüreğir/Adana ‘dır.

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Nerededir?

Hastane Adana ilinin Yüreğir ilçesine ait bir hastanedir.

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0322) 327 27 27 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0322) 327 27 27 numarasını arayabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 240 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın