Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Telefon Numarası, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Adresi, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Yol Tarifi, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Randevu Alma, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Bölümleri ve Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Hakkında Bilgiler

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ankara ilinin Çankaya ilçesine ait bir hastanedir.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Telefon Numarası

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi ilgili hastane (0312) 203 68 68 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Doktorları

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0312) 203 68 68 numarasını arayıp Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi İletişim Bilgileri

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi mail adresi Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0312) 203 68 68 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0312) 203 68 68 Mail Adresi; Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yukarı Bahçelievler, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No:45, 06490 Çankaya/Ankara

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Bölümleri

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 203 68 68 numarasını arayıp Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Randevu Alma

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 203 68 68 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Çalışma Saatleri

Ankara Çankaya bulunan Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0312) 203 68 68 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 690 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,8 ” Puan almıştır. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Adresi

Yukarı Bahçelievler, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No:45, 06490 Çankaya/Ankara ‘dır. Hastane Ankara ilinin Çankaya ilçesine ait bir hastanedir.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Yol Tarifi

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Yukarı Bahçelievler, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No:45, 06490 Çankaya/Ankara ‘ numarasından Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Adresi Nedir?

Yukarı Bahçelievler, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No:45, 06490 Çankaya/Ankara ‘dır.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Nerededir?

Hastane Ankara ilinin Çankaya ilçesine ait bir hastanedir.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 203 68 68 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 203 68 68 numarasını arayabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 690 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,8 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın