Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Telefon Numarası, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Adresi, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Yol Tarifi, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Randevu Alma, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Bölümleri ve Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
İçerik göster

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Hakkında Bilgiler

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Ankara ilinin Çankaya ilçesine ait bir hastanedir.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Telefon Numarası

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği ilgili hastane (0312) 235 70 50 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Doktorları

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0312) 235 70 50 numarasını arayıp Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği İletişim Bilgileri

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği mail adresi Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0312) 235 70 50 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0312) 235 70 50 Mail Adresi; Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Mutlukent, 1963. Sk. No 17, 06800 Çankaya/Ankara

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Bölümleri

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 235 70 50 numarasını arayıp Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Randevu Alma

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 235 70 50 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Çalışma Saatleri

Ankara Çankaya bulunan Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0312) 235 70 50 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği hastanesi Google Maps üzerinden ” 56 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,4 ” Puan almıştır. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Adresi

Mutlukent, 1963. Sk. No 17, 06800 Çankaya/Ankara ‘dır. Hastane Ankara ilinin Çankaya ilçesine ait bir hastanedir.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Yol Tarifi

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği ilçesinde bulunmaktadır. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Telefon Numarası Nedir?

Mutlukent, 1963. Sk. No 17, 06800 Çankaya/Ankara ‘ numarasından Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği hastanesine ulaşabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Adresi Nedir?

Mutlukent, 1963. Sk. No 17, 06800 Çankaya/Ankara ‘dır.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Nerededir?

Hastane Ankara ilinin Çankaya ilçesine ait bir hastanedir.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Nasıl Randevu Alınır?

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 235 70 50 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Bölümleri Nelerdir?

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 235 70 50 numarasını arayabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Çalışma Saatleri Nedir?

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 56 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın