Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Telefon Numarası, Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Adresi, Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Yol Tarifi, Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Randevu Alma, Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Bölümleri ve Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Hakkında Bilgiler

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Adana ilinin Seyhan ilçesine ait bir hastanedir.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Telefon Numarası

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi ilgili hastane (0322) 458 68 68 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Doktorları

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0322) 458 68 68 numarasını arayıp Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi İletişim Bilgileri

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi mail adresi Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0322) 458 68 68 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0322) 458 68 68 Mail Adresi; Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Gazipaşa, Baraj Cad. No:5, 01140 Seyhan/Adana

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Bölümleri

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0322) 458 68 68 numarasını arayıp Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Randevu Alma

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0322) 458 68 68 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Çalışma Saatleri

Adana Seyhan bulunan Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0322) 458 68 68 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 255 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,3 ” Puan almıştır. Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Adresi

Gazipaşa, Baraj Cad. No:5, 01140 Seyhan/Adana ‘dır. Hastane Adana ilinin Seyhan ilçesine ait bir hastanedir.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Yol Tarifi

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Gazipaşa, Baraj Cad. No:5, 01140 Seyhan/Adana ‘ numarasından Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Adresi Nedir?

Gazipaşa, Baraj Cad. No:5, 01140 Seyhan/Adana ‘dır.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Nerededir?

Hastane Adana ilinin Seyhan ilçesine ait bir hastanedir.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0322) 458 68 68 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0322) 458 68 68 numarasını arayabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 255 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın