Batman Bölge Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Batman Bölge Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Batman Bölge Devlet Hastanesi Adresi, Batman Bölge Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Batman Bölge Devlet Hastanesi Randevu Alma, Batman Bölge Devlet Hastanesi Bölümleri ve Batman Bölge Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Batman Bölge Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Batman Bölge Devlet Hastanesi Batman ilinin Batman Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Batman Bölge Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Batman Bölge Devlet Hastanesi ilgili hastane (0488) 221 30 66 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Batman Bölge Devlet Hastanesi Doktorları

Batman Bölge Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Batman Bölge Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0488) 221 30 66 numarasını arayıp Batman Bölge Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Batman Bölge Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Batman Bölge Devlet Hastanesi mail adresi Batman Bölge Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0488) 221 30 66 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0488) 221 30 66 Mail Adresi; Batman Bölge Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Belde, Unnamed Road, 72070, Batman Merkez/Batman

Batman Bölge Devlet Hastanesi Bölümleri

Batman Bölge Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0488) 221 30 66 numarasını arayıp Batman Bölge Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Batman Bölge Devlet Hastanesi Randevu Alma

Batman Bölge Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0488) 221 30 66 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Batman Bölge Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Batman Batman Merkez bulunan Batman Bölge Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0488) 221 30 66 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Batman Bölge Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Batman Bölge Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1,8 ” Puan almıştır. Batman Bölge Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Batman Bölge Devlet Hastanesi Adresi

Belde, Unnamed Road, 72070, Batman Merkez/Batman ‘dır. Hastane Batman ilinin Batman Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Batman Bölge Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Batman Bölge Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Batman Bölge Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Batman Bölge Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Batman Bölge Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Batman Bölge Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Batman Bölge Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Batman Bölge Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Belde, Unnamed Road, 72070, Batman Merkez/Batman ‘ numarasından Batman Bölge Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Batman Bölge Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Belde, Unnamed Road, 72070, Batman Merkez/Batman ‘dır.

Batman Bölge Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Batman Bölge Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Batman Bölge Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Batman ilinin Batman Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Batman Bölge Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Batman Bölge Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0488) 221 30 66 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Batman Bölge Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Batman Bölge Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Batman Bölge Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0488) 221 30 66 numarasını arayabilirsiniz.

Batman Bölge Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Batman Bölge Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Batman Bölge Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1,8 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın