Belen Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Belen Toplum Sağlığı Merkezi Adresi, Belen Toplum Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, Belen Toplum Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Belen Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Belen Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Hatay ilinin Belen ilçesine ait bir hastanedir.

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Belen Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastane (0326) 441 47 49 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Belen Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0326) 441 47 49 numarasını arayıp Belen Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Belen Toplum Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Belen Toplum Sağlığı Merkezi mail adresi Belen Toplum Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0326) 441 47 49 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0326) 441 47 49 Mail Adresi; Belen Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Bakras, Maraşel Fevzi Çakmak Cad. No:36, 31350 Belen/Hatay

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri

Belen Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0326) 441 47 49 numarasını arayıp Belen Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Belen Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0326) 441 47 49 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Hatay Belen bulunan Belen Toplum Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0326) 441 47 49 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Belen Toplum Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Belen Toplum Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Adresi

Bakras, Maraşel Fevzi Çakmak Cad. No:36, 31350 Belen/Hatay ‘dır. Hastane Hatay ilinin Belen ilçesine ait bir hastanedir.

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Belen Toplum Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Belen Toplum Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Belen Toplum Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Belen Toplum Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Belen Toplum Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Bakras, Maraşel Fevzi Çakmak Cad. No:36, 31350 Belen/Hatay ‘ numarasından Belen Toplum Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Bakras, Maraşel Fevzi Çakmak Cad. No:36, 31350 Belen/Hatay ‘dır.

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Belen Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Hatay ilinin Belen ilçesine ait bir hastanedir.

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Belen Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0326) 441 47 49 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Belen Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0326) 441 47 49 numarasını arayabilirsiniz.

Belen Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Belen Toplum Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Belen Toplum Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın