Bilim Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Bilim Hastanesi Telefon Numarası, Bilim Hastanesi Adresi, Bilim Hastanesi Yol Tarifi, Bilim Hastanesi Randevu Alma, Bilim Hastanesi Bölümleri ve Bilim Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bilim Hastanesi Hakkında Bilgiler

Bilim Hastanesi Hatay ilinin Kırıkhan ilçesine ait bir hastanedir.

Bilim Hastanesi Telefon Numarası

Bilim Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bilim Hastanesi Doktorları

Bilim Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Bilim Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Bilim Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bilim Hastanesi İletişim Bilgileri

Bilim Hastanesi mail adresi Bilim Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Bilim Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Cumhuriyet, Atatürk Cd. No:54, 31440 Kırıkhan/Hatay

Bilim Hastanesi Bölümleri

Bilim Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Bilim Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Bilim Hastanesi Randevu Alma

Bilim Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Bilim Hastanesi Çalışma Saatleri

Hatay Kırıkhan bulunan Bilim Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bilim Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Bilim Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır. Bilim Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Bilim Hastanesi Adresi

Cumhuriyet, Atatürk Cd. No:54, 31440 Kırıkhan/Hatay ‘dır. Hastane Hatay ilinin Kırıkhan ilçesine ait bir hastanedir.

Bilim Hastanesi Yol Tarifi

Bilim Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Bilim Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Bilim Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Bilim Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Bilim Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Bilim Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bilim Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Cumhuriyet, Atatürk Cd. No:54, 31440 Kırıkhan/Hatay ‘ numarasından Bilim Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Bilim Hastanesi Adresi Nedir?

Cumhuriyet, Atatürk Cd. No:54, 31440 Kırıkhan/Hatay ‘dır.

Bilim Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Bilim Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Bilim Hastanesi Nerededir?

Hastane Hatay ilinin Kırıkhan ilçesine ait bir hastanedir.

Bilim Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Bilim Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Bilim Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Bilim Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Bilim Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Bilim Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Bilim Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Bilim Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın