Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Telefon Numarası, Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Adresi, Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Yol Tarifi, Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Randevu Alma, Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Bölümleri ve Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Hakkında Bilgiler

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Bingöl ilinin Bingöl Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Telefon Numarası

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü ilgili hastane (0426) 213 10 13 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Doktorları

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0426) 213 10 13 numarasını arayıp Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü İletişim Bilgileri

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü mail adresi Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0426) 213 10 13 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0426) 213 10 13 Mail Adresi; Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yenişehir, Güldiken Sk., 12000 Bingöl Merkez/Bingöl

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Bölümleri

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0426) 213 10 13 numarasını arayıp Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Randevu Alma

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0426) 213 10 13 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Çalışma Saatleri

Bingöl Bingöl Merkez bulunan Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0426) 213 10 13 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü hastanesi Google Maps üzerinden ” 4 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,8 ” Puan almıştır. Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

Yenişehir, Güldiken Sk., 12000 Bingöl Merkez/Bingöl ‘dır. Hastane Bingöl ilinin Bingöl Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Yol Tarifi

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü ilçesinde bulunmaktadır. Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Telefon Numarası Nedir?

Yenişehir, Güldiken Sk., 12000 Bingöl Merkez/Bingöl ‘ numarasından Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü hastanesine ulaşabilirsiniz.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Adresi Nedir?

Yenişehir, Güldiken Sk., 12000 Bingöl Merkez/Bingöl ‘dır.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Nerededir?

Hastane Bingöl ilinin Bingöl Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Nasıl Randevu Alınır?

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0426) 213 10 13 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Bölümleri Nelerdir?

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0426) 213 10 13 numarasını arayabilirsiniz.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Çalışma Saatleri Nedir?

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 4 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,8 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın