Bismil Medikal Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Bismil Medikal Telefon Numarası, Bismil Medikal Adresi, Bismil Medikal Yol Tarifi, Bismil Medikal Randevu Alma, Bismil Medikal Bölümleri ve Bismil Medikal Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bismil Medikal Hakkında Bilgiler

Bismil Medikal Diyarbakır ilinin Bismil ilçesine ait bir hastanedir.

Bismil Medikal Telefon Numarası

Bismil Medikal ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bismil Medikal Doktorları

Bismil Medikal Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Bismil Medikal Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Bismil Medikal Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bismil Medikal İletişim Bilgileri

Bismil Medikal mail adresi Bismil Medikal Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Bismil Medikal Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Altıok, Emniyet Cd. No:4, 21500 Bismil/Diyarbakır

Bismil Medikal Bölümleri

Bismil Medikal bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Bismil Medikal bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Bismil Medikal Randevu Alma

Bismil Medikal ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Bismil Medikal Çalışma Saatleri

Diyarbakır Bismil bulunan Bismil Medikal hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bismil Medikal Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Bismil Medikal hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır. Bismil Medikal Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Bismil Medikal Adresi

Altıok, Emniyet Cd. No:4, 21500 Bismil/Diyarbakır ‘dır. Hastane Diyarbakır ilinin Bismil ilçesine ait bir hastanedir.

Bismil Medikal Yol Tarifi

Bismil Medikal ilçesinde bulunmaktadır. Bismil Medikal gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Bismil Medikal hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Bismil Medikal Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Bismil Medikal hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Bismil Medikal hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bismil Medikal Telefon Numarası Nedir?

Altıok, Emniyet Cd. No:4, 21500 Bismil/Diyarbakır ‘ numarasından Bismil Medikal hastanesine ulaşabilirsiniz.

Bismil Medikal Adresi Nedir?

Altıok, Emniyet Cd. No:4, 21500 Bismil/Diyarbakır ‘dır.

Bismil Medikal Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Bismil Medikal Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Bismil Medikal Nerededir?

Hastane Diyarbakır ilinin Bismil ilçesine ait bir hastanedir.

Bismil Medikal Nasıl Randevu Alınır?

Bismil Medikal ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Bismil Medikal Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Bismil Medikal Bölümleri Nelerdir?

Bismil Medikal bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Bismil Medikal Çalışma Saatleri Nedir?

Bismil Medikal hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Bismil Medikal İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın