Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Telefon Numarası, Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Adresi, Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Yol Tarifi, Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Randevu Alma, Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Bölümleri ve Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Hakkında Bilgiler

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Bitlis ilinin Bitlis Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Telefon Numarası

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Doktorları

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi İletişim Bilgileri

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi mail adresi Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Taş, 13000 Bitlis Merkez/Bitlis

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Bölümleri

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Randevu Alma

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Çalışma Saatleri

Bitlis Bitlis Merkez bulunan Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır. Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Adresi

Taş, 13000 Bitlis Merkez/Bitlis ‘dır. Hastane Bitlis ilinin Bitlis Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Yol Tarifi

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Telefon Numarası Nedir?

Taş, 13000 Bitlis Merkez/Bitlis ‘ numarasından Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Adresi Nedir?

Taş, 13000 Bitlis Merkez/Bitlis ‘dır.

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Nerededir?

Hastane Bitlis ilinin Bitlis Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Bölümleri Nelerdir?

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Bitlis merkez toplum sağlığı merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın