Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Telefon Numarası, Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Adresi, Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Yol Tarifi, Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Randevu Alma, Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Bölümleri ve Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
İçerik göster

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Hakkında Bilgiler

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Bolu ilinin Bolu Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Telefon Numarası

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Doktorları

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi İletişim Bilgileri

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi mail adresi Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Karaköy Mh. Aibü Pk:14030 Merkez, 14020 Bolu Merkez/Bolu

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Bölümleri

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Randevu Alma

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Çalışma Saatleri

Bolu Bolu Merkez bulunan Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Adresi

Karaköy Mh. Aibü Pk:14030 Merkez, 14020 Bolu Merkez/Bolu ‘dır. Hastane Bolu ilinin Bolu Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Yol Tarifi

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Karaköy Mh. Aibü Pk:14030 Merkez, 14020 Bolu Merkez/Bolu ‘ numarasından Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Adresi Nedir?

Karaköy Mh. Aibü Pk:14030 Merkez, 14020 Bolu Merkez/Bolu ‘dır.

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Nerededir?

Hastane Bolu ilinin Bolu Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Bolu İzzet Baysal eğitim ve araştırma hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın