Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Telefon Numarası, Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Adresi, Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Yol Tarifi, Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Randevu Alma, Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Bölümleri ve Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
İçerik göster

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Hakkında Bilgiler

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi İzmir ilinin Bornova ilçesine ait bir hastanedir.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Telefon Numarası

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi ilgili hastane (0232) 502 42 06 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Doktorları

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0232) 502 42 06 numarasını arayıp Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi İletişim Bilgileri

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi mail adresi Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0232) 502 42 06 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0232) 502 42 06 Mail Adresi; Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Mevlana, 1731. Sk. 26 A, 35050 Bornova/İzmir

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Bölümleri

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0232) 502 42 06 numarasını arayıp Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Randevu Alma

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0232) 502 42 06 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Çalışma Saatleri

İzmir Bornova bulunan Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0232) 502 42 06 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Adresi

Mevlana, 1731. Sk. 26 A, 35050 Bornova/İzmir ‘dır. Hastane İzmir ilinin Bornova ilçesine ait bir hastanedir.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Yol Tarifi

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Mevlana, 1731. Sk. 26 A, 35050 Bornova/İzmir ‘ numarasından Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Adresi Nedir?

Mevlana, 1731. Sk. 26 A, 35050 Bornova/İzmir ‘dır.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Nerededir?

Hastane İzmir ilinin Bornova ilçesine ait bir hastanedir.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0232) 502 42 06 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0232) 502 42 06 numarasını arayabilirsiniz.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sagligi Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın