Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Adresi, Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Randevu Alma, Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Bölümleri ve Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Balıkesir ilinin Burhaniye ilçesine ait bir hastanedir.

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Doktorları

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi mail adresi Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; İskele, İzmir Çanakkale Yolu, 10700 Burhaniye/Balıkesir

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Bölümleri

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Burhaniye yeni Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Randevu Alma

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Balıkesir Burhaniye bulunan Burhaniye yeni Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır. Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Adresi

İskele, İzmir Çanakkale Yolu, 10700 Burhaniye/Balıkesir ‘dır. Hastane Balıkesir ilinin Burhaniye ilçesine ait bir hastanedir.

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Burhaniye yeni Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Burhaniye yeni Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Burhaniye yeni Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Burhaniye yeni Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

İskele, İzmir Çanakkale Yolu, 10700 Burhaniye/Balıkesir ‘ numarasından Burhaniye yeni Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

İskele, İzmir Çanakkale Yolu, 10700 Burhaniye/Balıkesir ‘dır.

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Balıkesir ilinin Burhaniye ilçesine ait bir hastanedir.

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Burhaniye yeni Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın