Bursa acibadem Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Bursa acibadem Telefon Numarası, Bursa acibadem Adresi, Bursa acibadem Yol Tarifi, Bursa acibadem Randevu Alma, Bursa acibadem Bölümleri ve Bursa acibadem Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bursa acibadem Hakkında Bilgiler

Bursa acibadem Bursa ilinin Nilüfer ilçesine ait bir hastanedir.

Bursa acibadem Telefon Numarası

Bursa acibadem ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bursa acibadem Doktorları

Bursa acibadem Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Bursa acibadem Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Bursa acibadem Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bursa acibadem İletişim Bilgileri

Bursa acibadem mail adresi Bursa acibadem Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Bursa acibadem Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Barış, Özel Acıbadem Hst. Acil Servis İçi Yolu, 16140 Nilüfer/Bursa

Bursa acibadem Bölümleri

Bursa acibadem bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Bursa acibadem bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Bursa acibadem Randevu Alma

Bursa acibadem ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Bursa acibadem Çalışma Saatleri

Bursa Nilüfer bulunan Bursa acibadem hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bursa acibadem Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Bursa acibadem hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Bursa acibadem Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Bursa acibadem Adresi

Barış, Özel Acıbadem Hst. Acil Servis İçi Yolu, 16140 Nilüfer/Bursa ‘dır. Hastane Bursa ilinin Nilüfer ilçesine ait bir hastanedir.

Bursa acibadem Yol Tarifi

Bursa acibadem ilçesinde bulunmaktadır. Bursa acibadem gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Bursa acibadem hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Bursa acibadem Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Bursa acibadem hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Bursa acibadem hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bursa acibadem Telefon Numarası Nedir?

Barış, Özel Acıbadem Hst. Acil Servis İçi Yolu, 16140 Nilüfer/Bursa ‘ numarasından Bursa acibadem hastanesine ulaşabilirsiniz.

Bursa acibadem Adresi Nedir?

Barış, Özel Acıbadem Hst. Acil Servis İçi Yolu, 16140 Nilüfer/Bursa ‘dır.

Bursa acibadem Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Bursa acibadem Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Bursa acibadem Nerededir?

Hastane Bursa ilinin Nilüfer ilçesine ait bir hastanedir.

Bursa acibadem Nasıl Randevu Alınır?

Bursa acibadem ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Bursa acibadem Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Bursa acibadem Bölümleri Nelerdir?

Bursa acibadem bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Bursa acibadem Çalışma Saatleri Nedir?

Bursa acibadem hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Bursa acibadem İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın