Çamatem Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Çamatem Telefon Numarası, Çamatem Adresi, Çamatem Yol Tarifi, Çamatem Randevu Alma, Çamatem Bölümleri ve Çamatem Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çamatem Hakkında Bilgiler

Çamatem İstanbul ilinin Bakırköy ilçesine ait bir hastanedir.

Çamatem Telefon Numarası

Çamatem ilgili hastane (0212) 409 15 15 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çamatem Doktorları

Çamatem Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Çamatem Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0212) 409 15 15 numarasını arayıp Çamatem Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çamatem İletişim Bilgileri

Çamatem mail adresi Çamatem Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0212) 409 15 15 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0212) 409 15 15 Mail Adresi; Çamatem Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Zuhuratbaba, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hst., 34158 Bakırköy/İstanbul

Çamatem Bölümleri

Çamatem bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0212) 409 15 15 numarasını arayıp Çamatem bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Çamatem Randevu Alma

Çamatem ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0212) 409 15 15 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Çamatem Çalışma Saatleri

İstanbul Bakırköy bulunan Çamatem hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0212) 409 15 15 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çamatem Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Çamatem hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Çamatem Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Çamatem Adresi

Zuhuratbaba, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hst., 34158 Bakırköy/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Bakırköy ilçesine ait bir hastanedir.

Çamatem Yol Tarifi

Çamatem ilçesinde bulunmaktadır. Çamatem gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Çamatem hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Çamatem Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Çamatem hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Çamatem hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çamatem Telefon Numarası Nedir?

Zuhuratbaba, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hst., 34158 Bakırköy/İstanbul ‘ numarasından Çamatem hastanesine ulaşabilirsiniz.

Çamatem Adresi Nedir?

Zuhuratbaba, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hst., 34158 Bakırköy/İstanbul ‘dır.

Çamatem Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Çamatem Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Çamatem Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Bakırköy ilçesine ait bir hastanedir.

Çamatem Nasıl Randevu Alınır?

Çamatem ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0212) 409 15 15 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Çamatem Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Çamatem Bölümleri Nelerdir?

Çamatem bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0212) 409 15 15 numarasını arayabilirsiniz.

Çamatem Çalışma Saatleri Nedir?

Çamatem hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Çamatem İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın