Çatak Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Çatak Aile Sağlığı Merkezi Adresi, Çatak Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, Çatak Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Çatak Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Çatak Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Adana ilinin Saimbeyli ilçesine ait bir hastanedir.

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Çatak Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastane 0538 548 70 36 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Çatak Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 0538 548 70 36 numarasını arayıp Çatak Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çatak Aile Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Çatak Aile Sağlığı Merkezi mail adresi Çatak Aile Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 0538 548 70 36 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 0538 548 70 36 Mail Adresi; Çatak Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Kızılağaç, Çatak Köyü Yolu, 01740 Saimbeyli/Adana

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri

Çatak Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 0538 548 70 36 numarasını arayıp Çatak Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Çatak Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 0538 548 70 36 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Adana Saimbeyli bulunan Çatak Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 0538 548 70 36 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Çatak Aile Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Çatak Aile Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Adresi

Kızılağaç, Çatak Köyü Yolu, 01740 Saimbeyli/Adana ‘dır. Hastane Adana ilinin Saimbeyli ilçesine ait bir hastanedir.

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Çatak Aile Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Çatak Aile Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Çatak Aile Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Çatak Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Çatak Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Kızılağaç, Çatak Köyü Yolu, 01740 Saimbeyli/Adana ‘ numarasından Çatak Aile Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Kızılağaç, Çatak Köyü Yolu, 01740 Saimbeyli/Adana ‘dır.

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Çatak Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Adana ilinin Saimbeyli ilçesine ait bir hastanedir.

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Çatak Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 0538 548 70 36 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Çatak Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 0538 548 70 36 numarasını arayabilirsiniz.

Çatak Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Çatak Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Çatak Aile Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın