Çıldır entegre devlet hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Çıldır entegre devlet hastanesi Telefon Numarası, Çıldır entegre devlet hastanesi Adresi, Çıldır entegre devlet hastanesi Yol Tarifi, Çıldır entegre devlet hastanesi Randevu Alma, Çıldır entegre devlet hastanesi Bölümleri ve Çıldır entegre devlet hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çıldır entegre devlet hastanesi Hakkında Bilgiler

Çıldır entegre devlet hastanesi Ardahan ilinin Çıldır ilçesine ait bir hastanedir.

Çıldır entegre devlet hastanesi Telefon Numarası

Çıldır entegre devlet hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çıldır entegre devlet hastanesi Doktorları

Çıldır entegre devlet hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Çıldır entegre devlet hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Çıldır entegre devlet hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çıldır entegre devlet hastanesi İletişim Bilgileri

Çıldır entegre devlet hastanesi mail adresi Çıldır entegre devlet hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Çıldır entegre devlet hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yeni, 75400 Çıldır/Ardahan

Çıldır entegre devlet hastanesi Bölümleri

Çıldır entegre devlet hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Çıldır entegre devlet hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Çıldır entegre devlet hastanesi Randevu Alma

Çıldır entegre devlet hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Çıldır entegre devlet hastanesi Çalışma Saatleri

Ardahan Çıldır bulunan Çıldır entegre devlet hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çıldır entegre devlet hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Çıldır entegre devlet hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Çıldır entegre devlet hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Çıldır entegre devlet hastanesi Adresi

Yeni, 75400 Çıldır/Ardahan ‘dır. Hastane Ardahan ilinin Çıldır ilçesine ait bir hastanedir.

Çıldır entegre devlet hastanesi Yol Tarifi

Çıldır entegre devlet hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Çıldır entegre devlet hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Çıldır entegre devlet hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Çıldır entegre devlet hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Çıldır entegre devlet hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Çıldır entegre devlet hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çıldır entegre devlet hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Yeni, 75400 Çıldır/Ardahan ‘ numarasından Çıldır entegre devlet hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Çıldır entegre devlet hastanesi Adresi Nedir?

Yeni, 75400 Çıldır/Ardahan ‘dır.

Çıldır entegre devlet hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Çıldır entegre devlet hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Çıldır entegre devlet hastanesi Nerededir?

Hastane Ardahan ilinin Çıldır ilçesine ait bir hastanedir.

Çıldır entegre devlet hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Çıldır entegre devlet hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Çıldır entegre devlet hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Çıldır entegre devlet hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Çıldır entegre devlet hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Çıldır entegre devlet hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Çıldır entegre devlet hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Çıldır entegre devlet hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın