Çimenli Sağlık Evi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Çimenli Sağlık Evi Telefon Numarası, Çimenli Sağlık Evi Adresi, Çimenli Sağlık Evi Yol Tarifi, Çimenli Sağlık Evi Randevu Alma, Çimenli Sağlık Evi Bölümleri ve Çimenli Sağlık Evi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çimenli Sağlık Evi Hakkında Bilgiler

Çimenli Sağlık Evi Trabzon ilinin Ortahisar ilçesine ait bir hastanedir.

Çimenli Sağlık Evi Telefon Numarası

Çimenli Sağlık Evi ilgili hastane (0462) 334 27 53 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çimenli Sağlık Evi Doktorları

Çimenli Sağlık Evi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Çimenli Sağlık Evi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0462) 334 27 53 numarasını arayıp Çimenli Sağlık Evi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çimenli Sağlık Evi İletişim Bilgileri

Çimenli Sağlık Evi mail adresi Çimenli Sağlık Evi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0462) 334 27 53 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0462) 334 27 53 Mail Adresi; Çimenli Sağlık Evi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Çimenli, 61000 Çimenli Köyü/Trabzon Merkez/Trabzon

Çimenli Sağlık Evi Bölümleri

Çimenli Sağlık Evi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0462) 334 27 53 numarasını arayıp Çimenli Sağlık Evi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Çimenli Sağlık Evi Randevu Alma

Çimenli Sağlık Evi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0462) 334 27 53 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Çimenli Sağlık Evi Çalışma Saatleri

Trabzon Ortahisar bulunan Çimenli Sağlık Evi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0462) 334 27 53 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çimenli Sağlık Evi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Çimenli Sağlık Evi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Çimenli Sağlık Evi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Çimenli Sağlık Evi Adresi

Çimenli, 61000 Çimenli Köyü/Trabzon Merkez/Trabzon ‘dır. Hastane Trabzon ilinin Ortahisar ilçesine ait bir hastanedir.

Çimenli Sağlık Evi Yol Tarifi

Çimenli Sağlık Evi ilçesinde bulunmaktadır. Çimenli Sağlık Evi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Çimenli Sağlık Evi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Çimenli Sağlık Evi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Çimenli Sağlık Evi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Çimenli Sağlık Evi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çimenli Sağlık Evi Telefon Numarası Nedir?

Çimenli, 61000 Çimenli Köyü/Trabzon Merkez/Trabzon ‘ numarasından Çimenli Sağlık Evi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Çimenli Sağlık Evi Adresi Nedir?

Çimenli, 61000 Çimenli Köyü/Trabzon Merkez/Trabzon ‘dır.

Çimenli Sağlık Evi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Çimenli Sağlık Evi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Çimenli Sağlık Evi Nerededir?

Hastane Trabzon ilinin Ortahisar ilçesine ait bir hastanedir.

Çimenli Sağlık Evi Nasıl Randevu Alınır?

Çimenli Sağlık Evi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0462) 334 27 53 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Çimenli Sağlık Evi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Çimenli Sağlık Evi Bölümleri Nelerdir?

Çimenli Sağlık Evi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0462) 334 27 53 numarasını arayabilirsiniz.

Çimenli Sağlık Evi Çalışma Saatleri Nedir?

Çimenli Sağlık Evi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Çimenli Sağlık Evi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın