Çınar İletişim Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Çınar İletişim Telefon Numarası, Çınar İletişim Adresi, Çınar İletişim Yol Tarifi, Çınar İletişim Randevu Alma, Çınar İletişim Bölümleri ve Çınar İletişim Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çınar İletişim Hakkında Bilgiler

Çınar İletişim Van ilinin İpekyolu ilçesine ait bir hastanedir.

Çınar İletişim Telefon Numarası

Çınar İletişim ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çınar İletişim Doktorları

Çınar İletişim Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Çınar İletişim Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Çınar İletişim Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çınar İletişim İletişim Bilgileri

Çınar İletişim mail adresi Çınar İletişim Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Çınar İletişim Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Şerefiye, S. Mehmet Efendi Sk. No:48, 65140 İpekyolu/Van

Çınar İletişim Bölümleri

Çınar İletişim bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Çınar İletişim bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Çınar İletişim Randevu Alma

Çınar İletişim ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Çınar İletişim Çalışma Saatleri

Van İpekyolu bulunan Çınar İletişim hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çınar İletişim Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Çınar İletişim hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır. Çınar İletişim Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Çınar İletişim Adresi

Şerefiye, S. Mehmet Efendi Sk. No:48, 65140 İpekyolu/Van ‘dır. Hastane Van ilinin İpekyolu ilçesine ait bir hastanedir.

Çınar İletişim Yol Tarifi

Çınar İletişim ilçesinde bulunmaktadır. Çınar İletişim gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Çınar İletişim hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Çınar İletişim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Çınar İletişim hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Çınar İletişim hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çınar İletişim Telefon Numarası Nedir?

Şerefiye, S. Mehmet Efendi Sk. No:48, 65140 İpekyolu/Van ‘ numarasından Çınar İletişim hastanesine ulaşabilirsiniz.

Çınar İletişim Adresi Nedir?

Şerefiye, S. Mehmet Efendi Sk. No:48, 65140 İpekyolu/Van ‘dır.

Çınar İletişim Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Çınar İletişim Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Çınar İletişim Nerededir?

Hastane Van ilinin İpekyolu ilçesine ait bir hastanedir.

Çınar İletişim Nasıl Randevu Alınır?

Çınar İletişim ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Çınar İletişim Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Çınar İletişim Bölümleri Nelerdir?

Çınar İletişim bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Çınar İletişim Çalışma Saatleri Nedir?

Çınar İletişim hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Çınar İletişim İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın