CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Telefon Numarası, CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Adresi, CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Yol Tarifi, CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Randevu Alma, CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Bölümleri ve CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Hakkında Bilgiler

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Samsun ilinin Canik ilçesine ait bir hastanedir.

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Telefon Numarası

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) ilgili hastane (0362) 228 01 28 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Doktorları

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0362) 228 01 28 numarasını arayıp CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) İletişim Bilgileri

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) mail adresi CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0362) 228 01 28 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0362) 228 01 28 Mail Adresi; CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Gaziosmanpaşa, Akman Sk. no: 80, 55080 Canik/Samsun

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Bölümleri

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0362) 228 01 28 numarasını arayıp CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Randevu Alma

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0362) 228 01 28 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Çalışma Saatleri

Samsun Canik bulunan CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0362) 228 01 28 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) hastanesi Google Maps üzerinden ” 961 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,2 ” Puan almıştır. CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Adresi

Gaziosmanpaşa, Akman Sk. no: 80, 55080 Canik/Samsun ‘dır. Hastane Samsun ilinin Canik ilçesine ait bir hastanedir.

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Yol Tarifi

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) ilçesinde bulunmaktadır. CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Telefon Numarası Nedir?

Gaziosmanpaşa, Akman Sk. no: 80, 55080 Canik/Samsun ‘ numarasından CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) hastanesine ulaşabilirsiniz.

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Adresi Nedir?

Gaziosmanpaşa, Akman Sk. no: 80, 55080 Canik/Samsun ‘dır.

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Doktorları Göz atmak için tıklayın.

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Nerededir?

Hastane Samsun ilinin Canik ilçesine ait bir hastanedir.

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Nasıl Randevu Alınır?

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0362) 228 01 28 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Bölümleri Nelerdir?

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0362) 228 01 28 numarasını arayabilirsiniz.

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) Çalışma Saatleri Nedir?

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

CKM (Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi) İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 961 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,2 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın