Çobanbey Türk sağlık ocağı Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Çobanbey Türk sağlık ocağı Telefon Numarası, Çobanbey Türk sağlık ocağı Adresi, Çobanbey Türk sağlık ocağı Yol Tarifi, Çobanbey Türk sağlık ocağı Randevu Alma, Çobanbey Türk sağlık ocağı Bölümleri ve Çobanbey Türk sağlık ocağı Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çobanbey Türk sağlık ocağı Hakkında Bilgiler

Çobanbey Türk sağlık ocağı ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Çobanbey Türk sağlık ocağı Telefon Numarası

Çobanbey Türk sağlık ocağı ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çobanbey Türk sağlık ocağı Doktorları

Çobanbey Türk sağlık ocağı Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Çobanbey Türk sağlık ocağı Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Çobanbey Türk sağlık ocağı Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çobanbey Türk sağlık ocağı İletişim Bilgileri

Çobanbey Türk sağlık ocağı mail adresi Çobanbey Türk sağlık ocağı Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Çobanbey Türk sağlık ocağı Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; JC7W+QM6, Unnamed Road,Al-Rai,, Al-Rai, Suriye

Çobanbey Türk sağlık ocağı Bölümleri

Çobanbey Türk sağlık ocağı bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Çobanbey Türk sağlık ocağı bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Çobanbey Türk sağlık ocağı Randevu Alma

Çobanbey Türk sağlık ocağı ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Çobanbey Türk sağlık ocağı Çalışma Saatleri

bulunan Çobanbey Türk sağlık ocağı hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çobanbey Türk sağlık ocağı Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Çobanbey Türk sağlık ocağı hastanesi Google Maps üzerinden ” 15 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,4 ” Puan almıştır. Çobanbey Türk sağlık ocağı Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Çobanbey Türk sağlık ocağı Adresi

JC7W+QM6, Unnamed Road,Al-Rai,, Al-Rai, Suriye ‘dır. Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Çobanbey Türk sağlık ocağı Yol Tarifi

Çobanbey Türk sağlık ocağı ilçesinde bulunmaktadır. Çobanbey Türk sağlık ocağı gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Çobanbey Türk sağlık ocağı hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Çobanbey Türk sağlık ocağı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Çobanbey Türk sağlık ocağı hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Çobanbey Türk sağlık ocağı hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çobanbey Türk sağlık ocağı Telefon Numarası Nedir?

JC7W+QM6, Unnamed Road,Al-Rai,, Al-Rai, Suriye ‘ numarasından Çobanbey Türk sağlık ocağı hastanesine ulaşabilirsiniz.

Çobanbey Türk sağlık ocağı Adresi Nedir?

JC7W+QM6, Unnamed Road,Al-Rai,, Al-Rai, Suriye ‘dır.

Çobanbey Türk sağlık ocağı Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Çobanbey Türk sağlık ocağı Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Çobanbey Türk sağlık ocağı Nerededir?

Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Çobanbey Türk sağlık ocağı Nasıl Randevu Alınır?

Çobanbey Türk sağlık ocağı ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Çobanbey Türk sağlık ocağı Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Çobanbey Türk sağlık ocağı Bölümleri Nelerdir?

Çobanbey Türk sağlık ocağı bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Çobanbey Türk sağlık ocağı Çalışma Saatleri Nedir?

Çobanbey Türk sağlık ocağı hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Çobanbey Türk sağlık ocağı İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 15 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın