Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Telefon Numarası, Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Adresi, Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Yol Tarifi, Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Randevu Alma, Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Bölümleri ve Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Hakkında Bilgiler

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Mardin ilinin Dargeçit ilçesine ait bir hastanedir.

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Telefon Numarası

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez ilgili hastane (0482) 381 15 37 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Doktorları

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0482) 381 15 37 numarasını arayıp Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez İletişim Bilgileri

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez mail adresi Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0482) 381 15 37 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0482) 381 15 37 Mail Adresi; Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Bahçebaşı, 47750 Dargeçit/Mardin

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Bölümleri

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0482) 381 15 37 numarasını arayıp Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Randevu Alma

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0482) 381 15 37 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Çalışma Saatleri

Mardin Dargeçit bulunan Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0482) 381 15 37 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Adresi

Bahçebaşı, 47750 Dargeçit/Mardin ‘dır. Hastane Mardin ilinin Dargeçit ilçesine ait bir hastanedir.

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Yol Tarifi

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Telefon Numarası Nedir?

Bahçebaşı, 47750 Dargeçit/Mardin ‘ numarasından Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez hastanesine ulaşabilirsiniz.

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Adresi Nedir?

Bahçebaşı, 47750 Dargeçit/Mardin ‘dır.

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Nerededir?

Hastane Mardin ilinin Dargeçit ilçesine ait bir hastanedir.

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Nasıl Randevu Alınır?

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0482) 381 15 37 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Bölümleri Nelerdir?

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0482) 381 15 37 numarasını arayabilirsiniz.

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez Çalışma Saatleri Nedir?

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Dargeçit 1 Nolu Aile Sağlık Merkez İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın