Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Telefon Numarası, Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Adresi, Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Yol Tarifi, Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Randevu Alma, Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Bölümleri ve Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Hakkında Bilgiler

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Diyarbakır ilinin Sur ilçesine ait bir hastanedir.

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Telefon Numarası

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş ilgili hastane 0850 480 2100 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Doktorları

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 0850 480 2100 numarasını arayıp Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş İletişim Bilgileri

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş mail adresi Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 0850 480 2100 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 0850 480 2100 Mail Adresi; Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Kıtılbıl, Campus Sur Diyarbakir, 21080 Sur/Diyarbakır

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Bölümleri

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 0850 480 2100 numarasını arayıp Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Randevu Alma

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 0850 480 2100 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Çalışma Saatleri

Diyarbakır Sur bulunan Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 0850 480 2100 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş hastanesi Google Maps üzerinden ” 16 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,6 ” Puan almıştır. Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Adresi

Kıtılbıl, Campus Sur Diyarbakir, 21080 Sur/Diyarbakır ‘dır. Hastane Diyarbakır ilinin Sur ilçesine ait bir hastanedir.

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Yol Tarifi

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş ilçesinde bulunmaktadır. Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Telefon Numarası Nedir?

Kıtılbıl, Campus Sur Diyarbakir, 21080 Sur/Diyarbakır ‘ numarasından Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş hastanesine ulaşabilirsiniz.

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Adresi Nedir?

Kıtılbıl, Campus Sur Diyarbakir, 21080 Sur/Diyarbakır ‘dır.

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Nerededir?

Hastane Diyarbakır ilinin Sur ilçesine ait bir hastanedir.

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Nasıl Randevu Alınır?

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 0850 480 2100 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Bölümleri Nelerdir?

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 0850 480 2100 numarasını arayabilirsiniz.

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş Çalışma Saatleri Nedir?

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Dicle Üniversitesi Hastanesi Acil Giriş İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 16 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,6 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın