Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Telefon Numarası, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Adresi, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Yol Tarifi, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Randevu Alma, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Bölümleri ve Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
İçerik göster

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Hakkında Bilgiler

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Diyarbakır ilinin Sur ilçesine ait bir hastanedir.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Telefon Numarası

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Doktorları

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu İletişim Bilgileri

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu mail adresi Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yukarıkılıçtaşı, Diyarbakır Zirai Araştırma Md., 21200 Sur/Diyarbakır

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Bölümleri

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Randevu Alma

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Çalışma Saatleri

Diyarbakır Sur bulunan Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Adresi

Yukarıkılıçtaşı, Diyarbakır Zirai Araştırma Md., 21200 Sur/Diyarbakır ‘dır. Hastane Diyarbakır ilinin Sur ilçesine ait bir hastanedir.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Yol Tarifi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu ilçesinde bulunmaktadır. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Telefon Numarası Nedir?

Yukarıkılıçtaşı, Diyarbakır Zirai Araştırma Md., 21200 Sur/Diyarbakır ‘ numarasından Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu hastanesine ulaşabilirsiniz.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Adresi Nedir?

Yukarıkılıçtaşı, Diyarbakır Zirai Araştırma Md., 21200 Sur/Diyarbakır ‘dır.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Nerededir?

Hastane Diyarbakır ilinin Sur ilçesine ait bir hastanedir.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Nasıl Randevu Alınır?

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Bölümleri Nelerdir?

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu Çalışma Saatleri Nedir?

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağ. Ve Hastanesi Hastanesi İlkokulu İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın