Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Telefon Numarası, Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Adresi, Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Yol Tarifi, Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Randevu Alma, Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Bölümleri ve Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Hakkında Bilgiler

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesine ait bir hastanedir.

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Telefon Numarası

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Doktorları

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi İletişim Bilgileri

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi mail adresi Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Üçkuyu, Diyarbakır Eğitim Ve Araştırma Hst., 21070 Yenişehir/Diyarbakır

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Bölümleri

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Dicle ünüversitesi tıp fakultesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Randevu Alma

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Çalışma Saatleri

Diyarbakır Yenişehir bulunan Dicle ünüversitesi tıp fakultesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Adresi

Üçkuyu, Diyarbakır Eğitim Ve Araştırma Hst., 21070 Yenişehir/Diyarbakır ‘dır. Hastane Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesine ait bir hastanedir.

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Yol Tarifi

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi ilçesinde bulunmaktadır. Dicle ünüversitesi tıp fakultesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Dicle ünüversitesi tıp fakultesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Dicle ünüversitesi tıp fakultesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Dicle ünüversitesi tıp fakultesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Telefon Numarası Nedir?

Üçkuyu, Diyarbakır Eğitim Ve Araştırma Hst., 21070 Yenişehir/Diyarbakır ‘ numarasından Dicle ünüversitesi tıp fakultesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Adresi Nedir?

Üçkuyu, Diyarbakır Eğitim Ve Araştırma Hst., 21070 Yenişehir/Diyarbakır ‘dır.

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Nerededir?

Hastane Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesine ait bir hastanedir.

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Nasıl Randevu Alınır?

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Bölümleri Nelerdir?

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi Çalışma Saatleri Nedir?

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Dicle ünüversitesi tıp fakultesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın