Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Adresi, Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
İçerik göster

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Diyarbakır ilinin Ergani ilçesine ait bir hastanedir.

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastane (0412) 541 21 24 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0412) 541 21 24 numarasını arayıp Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi mail adresi Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0412) 541 21 24 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0412) 541 21 24 Mail Adresi; Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Karşıyaka Mah. Çermik Cad. No:56 |, Diyarbakır

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0412) 541 21 24 numarasını arayıp Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0412) 541 21 24 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Diyarbakır Ergani bulunan Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0412) 541 21 24 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Adresi

Karşıyaka Mah. Çermik Cad. No:56 |, Diyarbakır ‘dır. Hastane Diyarbakır ilinin Ergani ilçesine ait bir hastanedir.

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Karşıyaka Mah. Çermik Cad. No:56 |, Diyarbakır ‘ numarasından Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Karşıyaka Mah. Çermik Cad. No:56 |, Diyarbakır ‘dır.

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Diyarbakır ilinin Ergani ilçesine ait bir hastanedir.

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0412) 541 21 24 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0412) 541 21 24 numarasını arayabilirsiniz.

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Diyarbakır Çüngüş 01 Nolu Aile Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın