Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Adresi, Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
İçerik göster

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastane (0412) 502 79 50 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0412) 502 79 50 numarasını arayıp Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi mail adresi Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0412) 502 79 50 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0412) 502 79 50 Mail Adresi; Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Fırat, 21070 Kayapınar/Diyarbakır

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0412) 502 79 50 numarasını arayıp Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0412) 502 79 50 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

bulunan Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0412) 502 79 50 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Adresi

Fırat, 21070 Kayapınar/Diyarbakır ‘dır. Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Fırat, 21070 Kayapınar/Diyarbakır ‘ numarasından Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Fırat, 21070 Kayapınar/Diyarbakır ‘dır.

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0412) 502 79 50 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0412) 502 79 50 numarasını arayabilirsiniz.

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Diyarbakır Kayapınar Metropol Aile Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın