Doç.Dr.Ali Ümit Yener Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Telefon Numarası, Doç.Dr.Ali Ümit Yener Adresi, Doç.Dr.Ali Ümit Yener Yol Tarifi, Doç.Dr.Ali Ümit Yener Randevu Alma, Doç.Dr.Ali Ümit Yener Bölümleri ve Doç.Dr.Ali Ümit Yener Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Hakkında Bilgiler

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Ordu ilinin Altınordu ilçesine ait bir hastanedir.

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Telefon Numarası

Doç.Dr.Ali Ümit Yener ilgili hastane 444 5 917 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Doktorları

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Doç.Dr.Ali Ümit Yener Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 444 5 917 numarasını arayıp Doç.Dr.Ali Ümit Yener Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doç.Dr.Ali Ümit Yener İletişim Bilgileri

Doç.Dr.Ali Ümit Yener mail adresi Doç.Dr.Ali Ümit Yener Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 444 5 917 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 444 5 917 Mail Adresi; Doç.Dr.Ali Ümit Yener Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Akyazı, Şht. Ali Gaffar Okkan Cd. No:9, 52100 Altınordu/Ordu

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Bölümleri

Doç.Dr.Ali Ümit Yener bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 444 5 917 numarasını arayıp Doç.Dr.Ali Ümit Yener bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Randevu Alma

Doç.Dr.Ali Ümit Yener ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 444 5 917 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Çalışma Saatleri

Ordu Altınordu bulunan Doç.Dr.Ali Ümit Yener hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 444 5 917 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Doç.Dr.Ali Ümit Yener hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Doç.Dr.Ali Ümit Yener Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Adresi

Akyazı, Şht. Ali Gaffar Okkan Cd. No:9, 52100 Altınordu/Ordu ‘dır. Hastane Ordu ilinin Altınordu ilçesine ait bir hastanedir.

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Yol Tarifi

Doç.Dr.Ali Ümit Yener ilçesinde bulunmaktadır. Doç.Dr.Ali Ümit Yener gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Doç.Dr.Ali Ümit Yener hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Doç.Dr.Ali Ümit Yener hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Doç.Dr.Ali Ümit Yener hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Telefon Numarası Nedir?

Akyazı, Şht. Ali Gaffar Okkan Cd. No:9, 52100 Altınordu/Ordu ‘ numarasından Doç.Dr.Ali Ümit Yener hastanesine ulaşabilirsiniz.

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Adresi Nedir?

Akyazı, Şht. Ali Gaffar Okkan Cd. No:9, 52100 Altınordu/Ordu ‘dır.

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Doç.Dr.Ali Ümit Yener Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Nerededir?

Hastane Ordu ilinin Altınordu ilçesine ait bir hastanedir.

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Nasıl Randevu Alınır?

Doç.Dr.Ali Ümit Yener ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 444 5 917 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Bölümleri Nelerdir?

Doç.Dr.Ali Ümit Yener bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 444 5 917 numarasını arayabilirsiniz.

Doç.Dr.Ali Ümit Yener Çalışma Saatleri Nedir?

Doç.Dr.Ali Ümit Yener hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Doç.Dr.Ali Ümit Yener İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın