Doktor Salim Ulu Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Doktor Salim Ulu Telefon Numarası, Doktor Salim Ulu Adresi, Doktor Salim Ulu Yol Tarifi, Doktor Salim Ulu Randevu Alma, Doktor Salim Ulu Bölümleri ve Doktor Salim Ulu Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doktor Salim Ulu Hakkında Bilgiler

Doktor Salim Ulu Nevşehir ilinin Nevşehir Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Doktor Salim Ulu Telefon Numarası

Doktor Salim Ulu ilgili hastane 0850 474 4876 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doktor Salim Ulu Doktorları

Doktor Salim Ulu Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Doktor Salim Ulu Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 0850 474 4876 numarasını arayıp Doktor Salim Ulu Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doktor Salim Ulu İletişim Bilgileri

Doktor Salim Ulu mail adresi Doktor Salim Ulu Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 0850 474 4876 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 0850 474 4876 Mail Adresi; Doktor Salim Ulu Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; 15 Temmuz, 101. Sk. No:139/B, 50000 Nevşehir Merkez/Nevşehir

Doktor Salim Ulu Bölümleri

Doktor Salim Ulu bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 0850 474 4876 numarasını arayıp Doktor Salim Ulu bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Doktor Salim Ulu Randevu Alma

Doktor Salim Ulu ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 0850 474 4876 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Doktor Salim Ulu Çalışma Saatleri

Nevşehir Nevşehir Merkez bulunan Doktor Salim Ulu hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 0850 474 4876 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Doktor Salim Ulu Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Doktor Salim Ulu hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Doktor Salim Ulu Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Doktor Salim Ulu Adresi

15 Temmuz, 101. Sk. No:139/B, 50000 Nevşehir Merkez/Nevşehir ‘dır. Hastane Nevşehir ilinin Nevşehir Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Doktor Salim Ulu Yol Tarifi

Doktor Salim Ulu ilçesinde bulunmaktadır. Doktor Salim Ulu gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Doktor Salim Ulu hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Doktor Salim Ulu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Doktor Salim Ulu hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Doktor Salim Ulu hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doktor Salim Ulu Telefon Numarası Nedir?

15 Temmuz, 101. Sk. No:139/B, 50000 Nevşehir Merkez/Nevşehir ‘ numarasından Doktor Salim Ulu hastanesine ulaşabilirsiniz.

Doktor Salim Ulu Adresi Nedir?

15 Temmuz, 101. Sk. No:139/B, 50000 Nevşehir Merkez/Nevşehir ‘dır.

Doktor Salim Ulu Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Doktor Salim Ulu Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Doktor Salim Ulu Nerededir?

Hastane Nevşehir ilinin Nevşehir Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Doktor Salim Ulu Nasıl Randevu Alınır?

Doktor Salim Ulu ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 0850 474 4876 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Doktor Salim Ulu Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Doktor Salim Ulu Bölümleri Nelerdir?

Doktor Salim Ulu bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 0850 474 4876 numarasını arayabilirsiniz.

Doktor Salim Ulu Çalışma Saatleri Nedir?

Doktor Salim Ulu hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Doktor Salim Ulu İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın